Ako funguje hromadné nakupovanie na CenyNaDne.sk


CenyNaDne.sk je sprostredkovateľský internetový nákupný portál, ktorý Vám od roku 2011 prináša atraktívne pobyty, tovar a služby za výrazne znížené ceny. Zakúpením kupónu sa zapojíte do systému kolektívneho nákupovania, ktorý prináša predtým nevídané znížené ceny. Výnimkou nie sú zľavy vo výške 50, 60, alebo aj 80% z cien obvyklých na trhu. Nakupovanie cez náš zľavový portál Vám šetrí čas i peniaze. Nakupovanie je veľmi jednoduché a pritom bezpečné.

Ako nakupovať?

Vyberte si z našej ponuky zliav službu alebo tovar, ktorá Vás zaujala. Ponuky sú časovo limitované a väčšina tovarov a služieb je obmedzená na určitý počet kupónov,  môže sa vypredať,  preto v prípade záujmu netreba dlho váhať. Budeme radi, ak o ponuke, ktorá Vás zaujala, budete informovať aj Vašich známych, ktorí možno tiež privítajú takúto možnosť nákupu.

Objednávka tovaru alebo služieb

 1. Vyberte si ponuku, ktorá Vás zaujala a pri nej Kliknite na tlačitko KÚPIŤ. Pri ponuke z variantami vyberte požadovaný variant zľavy.
 2. Ak nie ste ešte prihlásení, je treba sa prihlásiť zadaním E-mailovej adresy a hesla. Klienti prihlásení na Facebook budú prihlásení na CenyNaDne.sk automaticky. Prihlásenie na Facebook a tým aj na portál CenyNaDne.sk je možné aj stlačením tlačítka Prihlásenie cez FB.
 3. Vyplňte počet kupónov, ktoré chcete kúpiť (prednastavený počet je 1 ks) . Ak ho zmeníte, nezabudnite počet aktualizovať tlačítkom "Prepočítaj". Ak máte platný prémiový kód na ďalšiu zľavu, vyplňte ho do takto označenej kolónky a stlačte tlačidlo "Prepočítaj".
 4. Produkt môžete zakúpiť aj ako darček.  V takom prípade uveďte E-mailovú adresu, na ktorú má byť kupón doručený. Môžete vyplniť aj krátku správu - odkaz pre príjemcu kupónu.
 5. Skontrolujte vyplnené údaje, prečítajte si naše Obchodné podmienky a vyberte si z ponúkaných spôsobov platby kliknutím na príslušné tlačidlo. Predtým však je potrebné zaškrtnúť políčko "Súhlasím s obchodnými podmienkami"

Prihlásenie

Prihlásenie je pre klientov Facebooku automatické. Stačí sa prihlásiť na Facebook a prvý krát povoliť takéto prihlasovanie našej facebookovej aplikácii Cenynadne login.

Klienti, ktorí nemajú účet na Facebooku  sa prihlasujú E-mailovou adresou a heslom, ktoré si zvolia pri prvom nákupe. Toto heslo im zašleme mailom. V prípade zabudnutia hesla je jeho zmena veľmi jednoduchá - treba kliknúť na linku "Zabudli ste heslo?" a postupovať podľa jednoduchých pokynov.

Moje kupóny

Po prihlásení na CenynaDne.sk (alebo na facebook)  získate prístup k zoznamu Vašich objednávok a kupónov cez položku menu "Moje kupóny". Tu nájdete tabuľku Vami objednaných kupónov, im prislúchajúce Variabilné symboly, stav úhrady, cenu, počet, adresu doručenia. Uhradené a doručené kupóny si môžete prezrieť ako aj  vytlačiť v stĺpci Kupón, kliknutím na linku "Zoznam kupónov" v patričnom riadku tabuľky.

Platobné podmienky

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje:

 1. Online platba cez internet banking: Tatrapay (len pre klientov Tatra banky)
 2. Online platba cez internet banking SporoPAy (len pre klientov Slovenskej sporiteľne)
 3. Online platba cez internet banking e-platby VUB (len pre klientov VÚB)
 4. Online platba prostredníctvom platobnej karty systémom CardPay: uhradiť službu môžete  bežnou debetnou kartou alebo kreditnou kartou.(VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, alebo Dinners Club)  Pri platbe kartou Vaše údaje zadávate priamo v zabezpečenej platobnej bráne a my s Vašimi údajmi z karty vôbec neprichádzame do kontaktu.
 5. Online platba cez PayPal
 6. Platba Bankovým prevodom na niektorý z účtov vedený v EUR alebo v českých korunách


Kupón Vám zašleme ako aj sprístupníme na stránke "Moje kupóny" po pripísaní peňažných prostriedkov na účet.


Kupón použijete u dodávateľa služby alebo tovaru podľa pokynov, ktoré sú uvedené v príslušnej ponuke.
S kupónom sa preukážete u obchodníka - pre uplatnenie zľavy.  Na kupóne sú uvedené informácie o službe/ tovare podmienky využitia zľavy, kontakt na dodávateľa zľavneného tovaru/služby. Pozornosť venujte aj údajom o platnosti kupónu.


Každý kupón obsahuje jedinečné číslo a kontrolný kód a môže byť použitý iba raz (ak nie je v podmienkach uvedené inak - napr kupón na 5-násobný vstup do fitness), preto si ho starostlivo uschovajte.

Vaše údaje neposkytujeme tretím osobám.

Aktivujte si zasielanie ponúk e-mailom, budete včas informovaní o každej novej ponuke priamo vo svojej schránke.
Pridajte sa k naším fanúšikom na Facebooku, kde Vás okrem informácií o práve prebiehajúcich ponukách čakajú aj bonusy napríklad v podobe špeciálnych súťaží. Náš fanklub nájdete na: http://www.facebook.com/CenyNaDne

Želáme Vám príjemný nákup za "ceny na dne" !