Často kladené otázky

Čo prináša zľavový internetový portál www. CenyNaDne.sk?

CenyNaDne.sk je internetový portál, ktorý Vám prináša služby i tovar za mimoriadne nízke ceny. Nájdete tu najmä výhodné ponuky z oblasti služieb ako pobyty, dovolenky, zájazdy, relax, wellness služby, adrenalínové zážitky, foto-služby, vzdelávanie, ale i zaujímavý tovar ako napríklad darčeky, domáce potreby, hračky, elektroniku a mnoho iných. Aj priaznivci luxusnejších pobytov a dovoleniek u nás i v okolitých krajinách, si prídu na svoje.

Ako si objednať zľavu?

Pokiaľ je zľava aktívna, stačí kliknúť na tlačitko „ KÚPIŤ “  a následne postupovať podľa pokynov: Objednávka tovaru alebo služieb

Aké mám výhody ak si kúpim zľavový kupón? Prečo si kúpiť zľavový kupón?

Zakúpením zľavového kupónu získate  garanciu ceny tak, ako je uvedené v ponuke. Službu nemusíte odobrať ihneď, stačí sledovať dátum od kedy a do kedy je kupón platný a rozhodnúť sa, kedy službu za výhodnú zľavu využijete. Odporúčame si prečítať aj podmienky na uplatnenie zľavy a rezervovať si čerpanie zľavového kupónu s dostatočným  časovým predstihom, aby ste si mohli pohodlne vybrať termín, ktorý Vám najviac vyhovuje.  S pomocou výhodnej kúpy kupónu  si môžete dopredu plánovať dovolenku, zábavu, relax, večeru alebo iné aktivity s rodinou, či s priateľmi.

Ako postupovať, keď mi neprišiel kupón na e-mail?

Po prihlásení na portál CenynaDne.sk (alebo cez Facebook) získate prístup k zoznamu Vašich objednávok a kupónov cez položku menu "Moje kupóny". Tu nájdete tabuľku Vami objednaných kupónov, im prislúchajúce Variabilné symboly, stav úhrady, pokyny k platbe, cenu, počet, adresu doručenia. Uhradené a doručené kupóny si môžete prezrieť ako aj  vytlačiť v stĺpci Kupón, kliknutím na linku "Zoznam kupónov" v patričnom riadku tabuľky.

V prípade, ak ste uhradili kupón a neprišiel Vám e-mail s linkou na Váš kupón do 3dní, a kupón sa neobjavil ani  v sekcii "Moje Kupóny",  kontaktujte, prosím, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

Zabudol/a som heslo, neviem sa prihlásiť do môjho účtu.

Kliknite na tlačítko Prihlásenie a následne na linku "Zabudli ste heslo"? Potvrďte Vašu e-mailovú adresu.  Na túto adresu Vám systém zašle verifikačný kód,  s použitím ktorého Vám bude umožnené si zadať nové heslo. Ak by sa Vám to aj napriek týmto pokusom nepodarilo, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , alebo cez našu Online podporu (tlačidlo na stránke v pravom dolnom rohu stránky)

Prečo sú tieto zľavy take vysoké?

Vzhľadom k tomu, že sa jedná sa o systém kolektívneho nakupovania, firmy dokážu poskytnúť vysokú objemovú zľavu, pretože majú možnosť bez rizika osloviť jednorazovo veľké množstvo potenciálnych zákazníkov. Mnohí zákazníci radi vyskúšajú tovar alebo službu za mimoriadne prijateľnú cenu. V prípade spokojnosti s poskytnutými službami/tovarom sa zákazníci radi vrátia, prípadne odporučia  predajcu aj svojim známym.

Kedy je zľava aktívna?

Zľava je aktívna hneď po zverejnení.

Prečo na tovar objednaný za zľavový kupón niekedy treba dlho čakať?

Zabezpečenie tovaru so zľavou 50 a viac percent je pomerne zložitá záležitosť. Poskytovatelia takýchto zliav často komunikujú priamo s výrobcami daného tovaru a zadávajú objednávku tovaru od výrobcu až vtedy, keď vedia približný počet predaných kupónov. Dlhšie dodacie lehoty však kupujúcim vynahradí mimoriadne nízka cena, ktorá je ťažko predstaviteľná v bežnej obchodnej sieti.

Do kedy je kupón platný?

Termín platnosti kupónu je uvedený na každom kupóne. Treba si vždy pozorne prečítať dobu platnosti kupónu a včas si zarezervovať čerpanie kupónu, keďže záujem v niektorých dňoch môže prevyšovať kapacitné možnosti dodávateľa.

Bude mi vrátená platba za kupón, ak ho nevyužijem?

Nevyčerpaný kupón môžete vrátiť do 14 dní od zakúpenia bez udania dôvodu. Po tomto termíne ho už nie je možne vrátiť.  Ak ho nemôžete využiť počas jeho platnosti, najvhodnejším riešením je ho darovať Vašim blízkym, priateľom alebo známym. Po vypršaní platnosti sa kupón stáva bezcenným. Ak kupón nevyužijete z dôvodov na strane poskytovateľa, napíšte nám najneskôr do 7 dní od zistenia problému. Po preverení problému Vám pomôžeme situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Ako a kde mám zakúpený kupón použiť?

Na zakúpenom kupóne sú uvedené všetky najdôležitejšie informácie ohľadom zľavy: popis a názov tovaru či služby, adresa  firmy, kde kupón uplatníte, podmienky využitia kupónu ako i lehota platnosti kupónu. Kupón slúži vlastne ako platidlo, respektíve doklad na čerpanie služby, alebo tovaru, obdobne ako napríklad Gastrolístky.

Môžem si kupón  vymeniť u poskytovateľa zľavy za inú službu/tovar  v rovnakej hodnote?

Takáto výmena nie je možná, ak to výslovne neumožňujú podmienky danej zľavy.

Môžem  zľavový kupón kombinovať s ďalšími zľavami u poskytovateľa?

Zľavový kupón spravidla nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami, pokiaľ nie je v ponuke uvedené inak.

Môžem kupón kúpiť pre niekoho ako darček?

Samozrejme, v prípade záujmu si kliknite pri kúpe kupónu: kúpiť ako darček, ak chcete aby kupón bol zaslaný na e-mail obdarovaného, stačí zadať jeho mailovú adresu a my zašleme kupón na jeho adresu. Do poznámky môžete uviesť i krátku správu (napríklad venovanie pre príjemcu darčeka). Venovanie a meno na kupóne si môžete zmeniť priamo v sekcii "Moje kupóny" po prihláseni na cenynadne.sk

Kedy  je vystavený  daňový doklad za platbu  kupónu?  A kto ho vystavuje?

Daňový doklad - faktúru, pokladničný blok, vystavuje dodávateľ služby či tovaru, u ktorého ste zľavnenú ponuku čerpali na základe zľavového kupónu vo výške ceny zakúpeného kupónu.

CenyNaDne.sk je sprostredkovateľom  medzi dodávateľom a zákazníkmi, ktorí si zakúpili kupón prostredníctvom tohoto portálu.  CenyNaDne.sk zákazníkom nevystavuje daňový doklad.

Ako postupovať, ak nepoužijem celú hodnotu kupónu naraz, môžem zvyšnú časť využiť neskôr, alebo si z nej nechať vydať?

Kupón je vystavený na mieru danej akcie, nedá sa použiť na dva a viackrát, pokiaľ nie je na ňom uvedené inak (napr. jeden kupón na viac vstupov). Z kupónu sa nevydáva. Z toho dôvodu, ak to pravidlá kupónu dovoľujú (napr. pobyt alebo večera pre viac osôb) doporučujeme sa o službu takéhoto charakteru podeliť s rodinou alebo priateľmi.

Je možne zľavové kupóny z CenyNaDne  kombinovať s inými službami či tovarom?

Kupóny CenyNaDne nie je možné kombinovať s inými službami či tovarom, pokiaľ takáto možnosť nie je popísaná priamo v ponuke. Môžete si samozrejme doobjednať u poskytovateľa ďalšie služby alebo tovar, ktoré Však hradíte zvlášť.

Ako mám postupovať v prípade reklamácie za tovar alebo službu?

Reklamáciu je potrebné vykonať neodkladne u poskytovateľa-dodávateľa tovaru alebo služieb, u ktorého ste využili zľavový kupón. Najmä v prípade služieb z oblasti cestovného ruchu dôrazne odporúčame klientom spísať zápis o reklamácii na mieste a nechať si ho potvrdiť ubytovacím zariadením, alebo zástupcom CK. Zároveň nás, prosím, informujte mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Vašu sťažnosť Vám pomôžeme doriešiť k Vašej spokojnosti.

Je potrebne doplácať pri využití kupónu?

Podmienky využitia kupónu sú podrobne uvedené pri každej ponuke. Zvyčajne sa dopláca za služby a tovar, ktoré sú len mimo rámca ponuky kupónu.

Je objednávka záväzná?

Zaškrtnutím políčka pri objednávke kupónu dávate súhlas s obchodnými podmienkami a Vaša objednávka sa stáva záväznou.

Je nakupovanie na portáli CenyNaDne.sk bezpečné?

Nakupovanie je bezpečné. Systém spĺňa prísne kritéria nakupovania cez internet. Prihlásení užívatelia si prezerajú naše stránky a zadávajú informácie výhradne cez zabezpečené šifrované spojenie. Pri online platbe ste presmerovaní na zabezpečené stránky banky a my s Vašimi údajmi vôbec neprichádzame do kontaktu. Vaše údaje zadávate priamo prostredníctvom zabezpečených platobných brán TatraBanky, SLSP, VÚB alebo PayPal.

Chcem ponúknuť pobyty, služby, alebo tovar Vaším návštevníkom CenyNaDne.sk. Čo mám pre to urobiť?

Pošlite nám Vašu ponuku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. a my sa Vás budeme kontaktovať.