Zľava - Čarovný Paríž a zámok Versailles vo vianočnom období - 4 dňový zájazd. Termín aj s odjazdom z BA.

Spoznajte najnavštevovanejšie mesto sveta v adventnom období a nadýchnite tú pravú vianočnú atmosféru. V cene doprava autobusom, ubytovanie, raňajky a sprievodca.
 
 

Popis zľavy

Už len pri pomyslení na mesto Paríž vzplanie vo Vás romantická myšlienka. Zmeňte myšlienky na skutočnosť a navštívte mesto lásky. A k tomu ešte kúzelné vianočné obdobie...

vianoce6

 

Paríž je najnavštevovanejším a bezpochyby aj najromantickejším mestom Európy

49f_pariz5

 

33F. Adventný čarovný Paríž a zámok Versailles, vrátane ubytovania

TERMÍN:  14.12.- 17.12.2017 - ešte voľné miesta!

Program:

1.DEŇ: Odjazd podľa rozpisu.

2.DEŇ: V ranných hodinách príchod do Paríža a okružná jazda - chrám Notre Dame, Justičný palác, most Pont Neuf, Louvre, Museé d'Orsay, Poslanecká snemovňa, most Alexandra III, k Invalidovni, tu fotopauza, ďalej okolo Ecole Militaire a Champ-de- Mars k Eiffelovej veži - možnosť výstupu na túto najznámejšiu parížsku pamätihodnosť. Potom celodenná prehliadka so sprievodcom - prechádzka po nábreží Seiny s možnosťou plavby po Seine, trieda Champs Élysées s Víťazným oblúkom, nasleduje voľno k prehliadke adventných trhov a na vianočné nákupy.


Pokračovanie na Námestí Svornosti, Tuillerijské záhrady, chrám Madeleine k Múzeu parfumov Fragonard - prehliadka expozície o výrobe a histórii parfumov s možnosťou vyskúšať si jednotlivé vône a zakúpiť francúzske parfumy za továrenské ceny. V podvečerných hodinách odchod na ubytovanie na okraji Paríža.

3.DEŇ: Ráno výlet do Versailles - prehliadka barokovej rezidencie kráľa Slnka Ľudovíta XIV s mnohými nádhernými sálami na čele so známou Zrkadlovou sieňou, vlastných komnát kráľa a kráľovnej, zámockej kaplnky a ďalších monumentálnych sál. Prehliadka zámockého parku v štýle vrcholnej francúzskej barokovej záhradnej architektúry. Prejazd do Paríža vlakom do centra Paríža.


Versailles

pariz12

 

Presun k Louvru a možnosť prehliadky tohto významného múzea s mnohými obrazmi na čele s Monou Lisou talianskeho majstra Leonarda da Vinciho a mnohými ďalšími umeleckými zbierkami. Pokračovanie cez palác Palais Royal a historicky veľmi cennú Pasagge Vivienne, okolo parížskej Burzy do štvrti Opera a Grand Boulevards, prechádzka po vianočne vyzdobených a nezabudnuteľne osvetlených parížskych bulvároch, voľno na nákupy vianočných darčekov a suvenírov pre Vašich blízkych.

Možnosť zážitkovej návštevy Múzea Grévin - múzea voskových figurín s novou expozíciou slávnych osobností zo súčasnosti aj z francúzskych dejín, so všetkými sa môžete vyfotografovať. Večera v typickej francúzskej reštaurácii. Po večeri prejazd do štvrte Montparnasse. Možnosť výstupu na Tour Montparnasse s vyhliadkovou terasou vo výške 210 m, pohľad na nočný Paríž sa slávnostne osvetlenou a blikajúcou Eiffelovou vežou a ďalšími parížskymi pamiatkami. Odchod do ČR okolo 23:00 hod.

 

vianoce3

4. DEŇ: Príchod domov v popoludňajších hodinách.


48F. Žiariaci Paríž v období adventu vrátane ubytovania

TERMÍNY:

30.11. - 3.12.2017 - Vypredaný
7.12. - 10.12.2017 - Vypredaný
14.12. - 17.12.2017 - ešte voľné miesta!

Program:

1.DEŇ: Odjazd podľa rozpisu.

2.DEŇ: V centre Paríža
S ranným svitaním sa ocitneme na kraji Paríža, kde začneme krátkou okružnou jazdou okolo chrámu Notre Dame, múzea Louvre so známym obrazom Mony Lisy až k Invalidovni. Medzi radom hrobiek významných francúzskych osobností sa tu nachádza aj tá Napoleona Bonaparteho. Nevynecháme ani najväčšiu dominantu Francúzska - Eiffelovu vežu. Bude možnosť sa nechať vyviesť výťahom do jej 3. poschodia, alebo sa pešo prejsť do 2. poschodia. Keď sa všetci pokocháme, zamierime na komentovanú prechádzku pozdĺž nábrežia Seiny. Záujemcovia si môžu zakúpiť plavbu na lodičke a sledovať tak pamiatky zase z inej perspektívy.

 

Spoločne dôjdeme na triedu Chams Elysees, ktorá je zakončená Víťazným oblúkom. Tu bude osobné voľno, kedy môžete len tak odpočívať na vianočných trhoch, okukovať miestne butiky a nakupovať vianočné darčeky pre Vašich blízkych. Celodenné putovanie zakončíme chrámom Madeleine, námestím Slobody a exkurziou v Múzeu parfumov Fragonard. Parfumy si tu môžete vyskúšať a rovno kúpiť za továrenské ceny. Pekný voňavý darček iste ocenia vaše nežné polovičky. V podvečer sa presunieme na ubytovanie na okraji Paríža.

vianoce4

 

3.DEŇ: Po francúzskych raňajkách v hoteli sa autobusom presunieme do štvrti Montmartre, kde začneme prechádzkou v blízkosti kabaretu Moulin Rouge. Táto malebná štvrť je preslávená filmom Amélia z Montmartru. Možno spoznáte niektoré zo slávnych miest - baziliku Sacre Coeur, námestie Tertre alebo BATE-Lavoir s ateliérom Pabla Piccaso. Budete mať jedinečnú možnosť spoznať aj parížske podzemie, pretože sa metrom presunieme k Louvru. Využite čas k prehliadke jeho rozsiahlych umeleckých zbierok. Po múzeu nasleduje ďalšie voľno, kedy sa prejdeme okolo budovy Opery k významným boulevardům. Aj tu nakúpite rad vianočných darčekov. Skočiť môžete i do Múzea voskových figurín Museé Grévin s expozíciou slávnych osobností zo súčasnosti aj z francúzskych dejín.

Pre záujemcov je možnosť si vychutnať večeru v typickej francúzskej reštaurácii (nie je v cene zájazdu). Po večeri nasleduje okružná jazda večerne osvetleným Parížom do štvrte Montparnasse. Kto sa nebojí výšok, nech vystúpi Tour Montparnasse s vyhliadkovou terasou vo výške 210 metrov. Vyhliadka na nočný Paríž s vianočným nasvietením a osvetlenou Eiffelovou vežou bude nezabudnuteľným zážitkom pred odchodom domov.

4. DEŇ: Príchod domov v popoludňajších hodinách.

 

vianoce2

 

Informácie pre obidve varianty:

V cene je zahrnuté:

 • 1x ubytovanie v hoteli** s vlastným sociálnym zariadením na izbe
 • 1x raňajky
 • doprava klimatizovaným autobusom
 • sprievodca
 • zákonné poistenie proti úpadku CK

V cene nie je zahrnuté (platba v autobuse):

 • Vstupy v rámci programu, vjazd do Paríža 1x 8€ /osoba, pobytová taxa s parkovaním 3€/ os./ noc, metro, cestovné poistenie (výhodná cena v CK), jednoposteľová izba (560kč / 20€ /os. /noc)

Orientačné ceny vstupov:

 • V rámci programu so sprievodcom: Eiffelova veža: 3. poschodie výťahom 17€, 2. poschodie výťahom 11€, 2. poschodie pešo 7€, plavba loďou po Seine 14,50€.
 • V rámci individuálnej prehliadky je možné navštíviť: Louvre 15€, zdarma do 25 rokov vrátane, Víťazný oblúk 9,50€, zdarma do 25 rokov vrátane, Tour Montparnasse 15€, mládež 16-20 rokov 11,70€, deti do 15 rokov 9,20€, Musee Grevin: 24,50€, študenti 21,50€, deti do 14 rokov 17,50€, Morské akvárium - 20,50€ dospelá osoba, 16€ mládež 13-17 rokov, 13€ deti 3-12 rokov.

Odchody:

 • Odchod Modřice o 12:15hod. ulica Nádražní 674
 • Odchod z Brna o 13:00hod. (Janáčkove divadlo) pri reštaurácii Bohéma
 • Odchod z Jihlavy o 14:15hod. (diaľnica čerpacia stanica OMV Pávov)
 • Odchod z Humpolca o 14:35hod. (benzínka Vystrkov)
 • Odchod z Prahy o 16:00hod. (v Prahe na kruhovom objazde pri Kongresovom centre tzv. Pankrácke námestie)
 • Odchod z Berouna o 16:45hod. (čerpacia stanica OMV)
 • Odchod z Plzne o 17:30hod. (parkovisko autobusová stanica)
 • Odchod zo Svaté Kateřiny pri MC Donald (Rozvadov) o 18:30hod.
 • Odchod z Bratislavy (+ doplatok 10€) / ako je uvedené v texte - platí pre termín 7.-10.12.2017 zájazd č. 48F. Paríž

Dôležité:

 • Pri zmene účastníka, je nutné zmenu nahlásiť a zmeniť tak cestovnú zmluvu.
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti na situácii v metropole.
 • Všetky reklamácie musia byť nahlásené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste.
 • Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia i autobusy, ktoré majú niektoré sedadlá v protismere.
 • Jednoposteľová izba (20€ (560kč) /os. /noc - ak nebude druhý účastník k jednotlivcovi, tak si musí zákazník, ktorý cestuje sám automaticky zaplatiť izbu). V prípade záujmu o jednolôžkovú izbu nás kontaktujte najneskôr do týždňa pred odchodom.

logo

EXPRESSBUS zabezpečuje vnútroštátnu i medzinárodnú prepravu osôb komfortne vybavenými autobusmi značiek NEOPLAN, MAN, SETRA, MERCEDES-BENZ:

"Naša autobusová doprava poskytuje cestujúcim úplné pohodlie. Súčasťou autobusov je kuchynka, toaleta,  klimatizácia, tónované sklá, navigácia. Čas strávený v autobuse pri preprave osôb je možné si skrátiť sledovaním DVD, ktoré je súčasťou každého autobusu, počúvaním reprodukovanej hudby alebo návšteva baru v spodnej časti autokaru (Neoplan a Setra). Samozrejmosťou sú polohovateľné sedadlá a väčší priestor medzi sedačkami oproti štandardu."

Príjemný zájazd zabezpečuje CA Expressbus v spolupráci s CK Metal

Prajeme Vám príjemný adventný zájazd a skvelú atmosféru Paríža.

Vyberte si variant zľavy
Paríž 14.- 17.12.2017 za 99,00 €2542 Kč
Paríž a Versailles 14.- 17.12.2017 za 99,00 €2542 Kč
Podmienky zľavy

Za jeden kupón získate pre 1 osobu:

 • Zájazd do vianočného Paríža podľa výberu
 • doprava komfortným autobusom
 • 1x ubytovanie v hoteli**
 • 1x raňajky
 • služby sprievodcu, zákonné poistenie proti úpadku CK
 • Cena nezahŕňa (platba v autobuse):
 • Vjazd do Paríža 1x 8€ /os., pobytová taxa s parkovaním 3€/ os./ noc, vstupy v rámci programu, cestovné poistenie (možné objednať od CK)
Platnosť kupónu
Skončila pred 2 mesiacmi (17.12.2017)
Podmienky zľavy
Neprehliadnite
 • Vychutnajte si krásny pohľad na rozsvietené mesto, vianočné stromčeky aj adventné trhy.
 • TERMÍN: 14.-17.12.
 • Uvidíte najvýznamnejšie pamiatky
 • Nákupy na adventných trhoch na Champs-Elysées a parížskych bulvároch, špeciality francúzskej kuchyne.
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti od situácie v metropole. Všetky reklamácie musia byť bezodkladne riešené so sprievodcom na mieste. Z dôvodu veľkého množstva skupín, jazdia aj autobusy, ktoré majú sedadlá i v protismere.
 • Pred zakúpením kupónu si prosíme, overte dostupnosť termínu zájazdu!
Varianty
Paríž 14.- 17.12.2017 za 99,00 €2542 Kč
Paríž a Versailles 14.- 17.12.2017 za 99,00 €2542 Kč
 
Kupón uplatníte
METAL - FRUT, spol. s.r.o.
Nádražní 674, Modřice, Česká republika
PSČ: 66442
Kontakt: Infolinka
Telefón: +420 547 385 464
 

 

Hodnotenia

4.3 /5 Veľmi dobré
Počet hodnotení: 18 Hodnotiť môžu iba klienti tohoto zariadenia (dodávateľa)
hasonovamoniika (21.12.2017) 5/5
kovalikpavol (27.10.2017) 5/5
stefanmasaryk3 (01.08.2017) 5/5
valeriaval123 (01.08.2017) 5/5
Veľmi rýchle a jednoduché objednanie a priebeh platby, dobrá komunikácia cez Chat ako aj spätná odozva od cestovnej kancelárie. Môžem odporučiť, som spokojná*****
dianamikuskova83 (21.02.2017) 5/5
Olena Oberemok (23.01.2017) 5/5
skockova (24.10.2016) 5/5
anntek (18.06.2016) 5/5
Renata Šoková (13.06.2016) 5/5
Gabriela (03.09.2015) 5/5
korenovad (23.12.2017) 4.5/5
Vynikajúci a pestrý zážitok bol tento trip po kútoch Talianska, ktoré sme navštívili poprvýkrát s priateľom a nechcelo sa nám odísť. Čarovný slnečný kraj plný slnečných ľudí. Dokonca v októbri úplne super počko. Náš český delegát bol ozaj príjemný a vzdelaný, škoda že sme nemali viac času na pamiatky a hlavne na múzeá. Inak fantázia, odporúčam pokiaľ nie ste príliš nároční cestovatelia.
Veronika (22.12.2017) 4.5/5
Vojtajira (24.07.2017) 4.5/5
xxarka (03.02.2016) 4.5/5
evaheskova (21.12.2017) 3.5/5
Zájazd bol super, ale pozor v Ríme sa veľmi kradne, aj náš autobus vykradli .A veľký pozor aj v metre sekunda nepozornosti Vás môže pripraviť o všetky peniaze.
slzaslza (22.12.2015) 3/5
Disneyland bol super, prehliadka Paríža menej
svarnaemilia (05.09.2015) 1/5
mchlebovicova (01.03.2017) 0/5
S poskytovateĺom mám len tú najlepšiu skúsenosť, rezervácia prebehla bleskovo, všetkým odporúčam :-) Dovolenka bola skvelá, Taliansko je nádherné.

Možnosti platby

Podporujeme platby kartou, Sporopay, Tatrapay, e-platby VÚB

 

Zľava v kocke:
 • Vychutnajte si krásny pohľad na rozsvietené mesto, vianočné stromčeky aj adventné trhy.
 • TERMÍN: 14.-17.12.
 • Uvidíte najvýznamnejšie pamiatky
 • Nákupy na adventných trhoch na Champs-Elysées a parížskych bulvároch, špeciality francúzskej kuchyne.
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti od situácie v metropole. Všetky reklamácie musia byť bezodkladne riešené so sprievodcom na mieste. Z dôvodu veľkého množstva skupín, jazdia aj autobusy, ktoré majú sedadlá i v protismere.
 • Pred zakúpením kupónu si prosíme, overte dostupnosť termínu zájazdu!
od 99,00 €2542 Kč
kúpiť
Pôvodne
185,00 €4750 Kč
Zľava
46%
Kupón platí do: 17.12.2017

Vyberte si variant zľavy

Cena za 1 kupón

Variant 1
Zľava: 46%
Paríž 14.- 17.12.2017
Variant 2
Zľava: 46%
Paríž a Versailles 14.- 17.12.2017

Top zľava dňa:

Pozrite si aj:

Pobyt pri Schönbrunne
Dnes končí
119.00 €
Pobyt v Krakove
89.00 €
4 dňový Paríž
106.00 €
4* hotel v Prahe
119.00 €
 
Obľúbené destinácie