Platby v Eurách i českých korunách
Facebook Login

Pobyty a cestovanie

Vyhľadajte si pobyt podľa Vašich predstáv

Zoradiť podľa:
Počet ponúk:
   

Vyberte si pobyt podľa Vášho gusta

Končí sa pracovný týždeň a Vy stále nemáte žiadny plán na víkend? A dokonca sa nič nerysuje ani na budúci víkend? Potrebujete inšpiráciu?Na dovolenku k moru sa väčšina z nás dostane maximálne raz do roka. K moru je to ďaleko a neoplatí sa k nemu cestovať na jednu či dve noci. Víkendové pobyty sú však z trochu iného súdka. Romantické pobyty pre dvoch, či rodinné výlety si môžeme dopriať takmer každý týždeň. Najmä počas pekných slnečných dní je doslova hriech tráviť víkend v spoločnosti televízie.

Kúpeľné pobyty

Dôležitou časťou nášho prírodného bohatstva je množstvo termálnych prameňov.  Okolo mnohých z nich vznikli kúpeľné areály, história niektorých siaha mnoho desiatok až stovky rokov do minulosti. Relaxačné pobyty ale i liečebné pobyty v kúpeľoch patria tradične medzi tie najobľúbenejšie. Svetoznáme Piešťany, ale i Trenčianske a Turčianske Teplice, Dudince, Nový Smokovec, Lúčky, Bardejov, či Bojnice i ďalšie ikony nášho kúpeľníctva máte možnosť nájsť v našej ponuke pobytov v kategórii Wellness a kúpele. Stačí si len vybrať, urobiť rezerváciu a môžete sa tešiť sa na poriadny reštart organizmu v našich kúpeľoch.

Pobyty na horách

Na Slovensku existujú stovky zaujímavých destinácií, ktoré sú schopné zanechať vo vašej pamäti nezabudnuteľné spomienky. Máte radi hory? Vyberte sa do Vysokých či Nízkych Tatier. Prechádzajte sa popri studených plesách, pozrite sa na Liptovskú kotlinu z končiarov našich najvyšších hôr. Strávte relax víkend v nejakom príjemnom podhorskom wellness hoteli. Zregenerujte svoje telo masážami a ďalšími príjemnými procedúrami.

Hory a voda

Dávate prednosť odpočinku vo vode či pri vode? Vyberte sa do jedného z našich aquaparkov alebo kúpeľov. A čo by ste povedali na kombináciu hôr a vody? A to teraz nemáme na mysli kúpanie sa v chladnom tatranskom plese. Po príjemnom dni v horách sa môžete ísť zložiť do aquaparku. Z Nízkych i Vysokých Tatier môžete navštíviť aquapark Tatralandia alebo Gino paradise Bešeňová. Alebo sa môžete vyblázniť pri Liptovskej Mare.

Relax v okolitých krajinách

Máte Slovensko prechodené krížom - krážom? Čo takto vybrať sa relaxovať do okolitých krajín a pritom spoznávať ich prírodu, ľudí i historické skvosty. Nádherné mestá plné pamiatok ale aj novodobých atrakcií ako Krakov, Praha, Budapešť, Viedeň čakajú na Vás.

Víkend za výbornú cenu.

Nie všetci sa pýtajú „kam na víkend?“ Často otázka stojí trochu inak. Kde na to zobrať? Cestovateľský portál Cenynadne.sk vám prináša víkendové pobyty za ceny, ktoré sa skutočne blížia dnu. Vďaka nášmu portálu si môžete užívať víkend mimo domu viackrát do mesiaca. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky. Máme pre Vás pestrý výber ponúk, ktoré môžu byť v priebehu niekoľkých minút vaše. Ušetrite s Cenynadne.sk a vyberte si pobyt podľa Vášho gusta.