Ponuky - Wellness a kúpele

Vyhľadajte si pobyt podľa Vašich predstáv

Zoradiť podľa:
Počet ponúk:
   


Wellness pobyty a relax v kúpeľoch

 

Každý občas potrebuje „vypnúť“ vo wellnesse či kúpeľoch. Ak ste si doteraz takúto možnosť pre vysoké ceny odopierali, vedzte, že to už viac nebude nutné. My z cestovateľského portálu Cenynadne.sk sme pre vás totiž vybrali výborné akciové wellness pobyty u nás i za hranicami za najlepšie ceny!


Wellness v Rakúsku, Maďarsku či na Slovensku

Čo by ste povedali na parádny víkendový pobyt vo Viedni? Ale nie, tentokrát by to nebolo o návšteve pamiatok ani o nákupoch, ale o relaxe. Máme pre vás možnosť doknalého oddychu u našich západných susedov, počas ktorého nebudete musieť premýšľať nad prácou ani každodennými starosťami. Jediné, čo vás bude zaujímať, je čas jednotlivých procedúr.

Pozadu ale nie sú ani Maďari. Dokonalý relax v lone takmer nedotknutej prírody, ale aj priamo v centre Budapešti. Je len na vás, ktorá možnosť je vášmu srdcu bližšia a vyberiete si ju. Jedno je ale isté - dokonalý relax za prijateľné ceny vás neminie ani v tomto prípade.

Bazény, vírivky, sauny a masáže však máme aj na Slovensku. A nielen to. Zažili ste už napríklad kúpeľ v drevenej kadi pod šírym nebom? Ak by ste radi ostali medzi Dunajom a Tatrami, o nedostatok ponúk sa obávať nemusíte. Cestovateľský portál Cenynadne.sk ponúka množstvo relaxačných pobytov aj priamo v našej krásnej krajine - v srdci Euópy.


Ozdravné i relaxačné pobyty v kúpeľoch

Vedeli ste, že máme na Slovensku viac než 20 rôznych kúpeľov? Prečo teda nevyužiť možnosť tráviť víkend v niektorých z nich? Napríklad v Bojniciach. Tie sa pýšia až deviatimi prameňmi s teplotou od 28 do 52 stupňov Celzia. Vynikajú svojou polohou i zložením termálnych vôd. Ak máte problémy s pohybovým ústrojenstvom, nervové choroby, ženské choroby, problémy s obličkami, ochorenia močových ciest či kostí, svalov a ciev, Bojnice by ste zo zoznamu vyškrtnúť rozhodne nemali. Nezabúdajte ale, že si tu okrem ozdravných procedúr užijete aj dokonalý relax.

Na podobnú starostlivosť sa môžete tešiť aj v ďalších slovenských kúpeľoch. Napríklad Turčianske Teplice sa na vás tešia aj pri riešení problémov s tráviacim ústrojenstvom alebo liečení onkologických ochorení. Zaujímavosťou je taktiež liečba ochorení vyvolaných prácou v stlačenom vzduchu. Dávku starostlivosti tak dostane celé vaše telo.

Druhé najväčšie kúpele v Česku, Mariánské Lázně, sa zasa postarajú o vaše problémy s dýchacími cestami, pohybovým ústrojenstvom či kožnými ochoreniami. No a ak túžite po Maďarsku, voľbou by mohli byť kúpele Egerszalok. Okrem ozdravných procedúr tu nájdete exkluzívny saunový i zábavný vodný svet, v ktorom si prídu na svoje malí i veľkí.


Víkendový relax za výborné ceny

Stačí si len vybrať svoj pobyt a nechať sa hýčkať rukami odborníkov. Ak sa stále bojíte toho, že si podobný oddych dovoliť nemôžete, mýlite sa. Vďaka portálu Cenynadne.sk si môžete dokonalý relax užiť za výrazne nižšie ceny..

 

Obľúbené destinácie