5-dňový poznávací zájazd Najkrajšie národné parky Holandska a Amsterdam

Vyberte sa do Amsterdamu a zažite oázu flóry a fauny v krásnych parkoch Holandska. Doprava komfortným autobusom, sprievodca. 5-dňový zájazd s ubytovaním v 3* hoteli s raňajkami. Odjazdy aj z Bratislavy!
Zľava : 14 %
Pôvodne :
208,00 €5379 Kč
Ponuka bola ukončená!

Ponuka, ktorú ste hľadali, už nie je v predaji.

Prosím, vyberte si z týchto podobných ponúk:

od 146,00 €
- 16 %
Obľúbený 5 dňový zájazd do Talianska. Rím, Vatikán, Vezuv, Pompeje, Herculaneum, Capri a Neapol
od 106,00 €
- 24 %
Rozprávkový DISNEYLAND, Paríž a Morské akvárium. Zábavný 4 dňový zájazd s ubytovaním a sprievodcom
od 122,00 €
- 20 %
4 dňový zájazd - Tie najlepšie pamiatky v Londýne alebo aj návšteva ateliérov Harryho Pottera
od 170,00 €
- 19 %
Famózny a programom nabitý 6-dňový PARÍŽ s pamiatkami a zámkami. Zájazd s ubytovaním a sprievodcom.
Čas do ukončenia:
 
0
 
dní
0
 
hodín
00
00
 
 

Popis ponuky

Holandsko je preslávené nielen chutnými syrmi, všadeprítomnými veternými mlynmi, ale aj láskou ku kvetom. Na tradičný život v skoršom Holandsku sa vydávajú návštevníci pozrieť do skanzenu Zaanse Schans. Tu si môžu turisti pozrieť zachovalé staré domy z minulých storočí, ale i ukážku tradičných holandských remesiel (napríklad výrobu syrov a drevákov). Pravdepodobne najväčšiu pozornosť priťahuje Štvrť červených lucerien v Amsterdame. Ale Holandsko nie je len prehliadkou jeho miest. Tunajšia príroda býva často zanedbávaná, pritom na národnú De Hoge Volume sú Holanďania právom hrdí. A čo potom na zabudnutú oázu ticha, flóry a fauny ostrova Texel?

 

PROGRAM:

1. DEŇ: V popoludňajších alebo večerných hodinách odjazd z ČR.

2. DEŇ: De Hoge Veluwe, Kröller-Müller

 • V ranných hodinách prídete k najkrajšiemu holandskému národnému parku De Hoge Veluwe. Táto najväčšia prírodná atraktivita na území Holandska sa rozkladá na ploche  5 500 hektárov. Oblasť je pretkaná 42 km ciest, ktoré môžete prejsť na zapožičanom bicykli. V parku sa nachádzajú tri zaujímavé trate. Buď 10 km dlhý okruh nazvaný "Sochy v krajine", 18 km dlhý "Vznik krajiny", alebo tzv. "Cyklistická rallye" v dĺžke 14 km. Veľmi príťažlivé sú aj miestne unikátne piesočné duny. 50% územia parku dnes tvorí les a zvyšných 50% je otvorená krajina. Neodmysliteľnou súčasťou parku je jedna z najvýznamnejších umeleckých galérií v Holandsku - Kröller-Müller Museum. V galérii je umiestnená rozsiahla zbierka obrazov Vincenta van Gogha s jeho najvzácnejšími dielami, ako je Reštaurácia v Arles, Most pri Arles v Langlois a Pojedač zemiakov. Okrem van Gogha sú tu vystavené ešte prekrásne maľby ďalších významných umelcov 19. a 20. storočia, napr. George Seurata, Pabla Picassa, Fernanda Legera alebo Pieta Mondriaan. V múzeu sa pravidelne každý rok koná niekoľko umeleckých výstav. V popoludňajších hodinách odchod na hotel.

3. DEŇ: Ostrov Texel, NP Texel, tropický raj

 • Po raňajkách sa presuniete do tropického raja, kde budete mať dostatok času na prehliadku všetkých rastlín vrátane orchideí, ktoré sa v tejto "džungli" nachádzajú. Potom prejdete na ostrov Texel na severe krajiny, kde sa nachádza rovnomenný národný park Texel. Tento kút zatiaľ uniká pozornosti väčšiny turistov. Na jeho plážach s jemným bielym pieskom načerpáte nové sily. Aj napriek pomerne malej rozlohe (25 km na dĺžku) sa v prírodných rezerváciách vyskytuje zaujímavá fauna a flóra. Na ostrove narazíte na veterné mlyny (Meijert Boon) alebo múzeum, ktoré sa venuje zbieraniu a vystavovaniu predmetov, ktoré vyplavilo more na breh. Vo večerných hodinách odídete na hotel. 

       De Orchideeeën Hoeve – tropický raj na severe Holandska        

 • Pri mestečku Luttelgeest sa nachádza rozsiahly areál skleníkov, kde si návštevníci môžu pripadať ako v skutočných trópoch. Hneď za vchodom do areálu prejdete cez záhradu, kde kvitnú desiatky druhov orchideí. Cez umelú jaskyňu môžete vojsť do amazonského pralesa s umelým potokom, vodopády a jazierkami v ktorých sú ryby a korytnačky, ktoré môžete aj nakŕmiť. Je tu hustá tropická vegetácia s banánovníkmi, broméliami, tilandsiami aj mäsožravými rastlinami. K videniu sú tu aj malé opičky. K nezabudnuteľným zážitkom patrí záhrada s papagájmi. Pred vstupom do záhrady si môžete za 1 Euro kúpiť malý téglik s nektárom pre papagáje. V záhrade sú desiatky papagájov, ktorí prilietajú až k návštevníkom, sadnú si aj na ruku, pochutnávajú si na prinesenom nektáru a nechávajú sa fotiť. V ďalšej zo záhrad sú zase stovky motýľov. Z ďalších zaujímavostí je potrebné spomenúť napríklad citrusovú alej alebo kvetinovú záhradu so zavesenými kvetinami. Na svoje si prídu aj deti, pre ktoré je tu pripravený detský raj, kde sa môžu hrať a divadlo v džungli. Ilúziu skutočných trópov dopĺňa zaparkovaný terénny Landrover alebo starý expedičný Fiat. V areáli je tiež pomerne rozsiahla expozícia starých traktorov v úprave cabrio, ktoré sa používali v tropických oblastiach a samozrejme je tu aj bistro a kaviareň, kde sa môžete v kľude posadiť, oddýchnuť si a pripadať si chvíľu ako niekde v Južnej Amerike alebo Afrike.                                       

4. DEŇ: V Zaanse Schans a v Amsterdame

 • Po raňajkách odchod do skanzenu Zaanse Schans s veternými mlynmi a ukážkou ďalších remesiel. Po obede prejdete do Amsterdamu, kde nasleduje pešia prehliadka mesta so sprievodcom. Uvidíte tak napríklad ulicu Damrak, námestie Dam s kráľovským palácom, ulicu Rokin alebo kvetinový trh. V popoludňajších hodinách Vás čaká plavba loďou po miestnych kanáloch "grachtoch". Navštívite námestie Museumplein, kde sa nachádza známy nápis "I amsterdam") a pre záujemcov je možná exkurzia do pivovaru Heineken. Nasleduje voľnejší program, ktorý môžete využiť na posedenie v miestnych kaviarňach a k nákupom. Na večer je pripravená prehliadka Štvrte červených lucerien s kostolom Oude Kerk. Potom butede mať individuálne voľno. Odchod späť do ČR vo večerných hodinách.

5. DEŇ: Návrat do ČR v popoludňajších hodinách.

expressbus_kvety2

Dôležité informácie:

TERMÍNY:

05.06. – 09.06.2019
17.07. – 21.07.2019
14.08. - 18.08.2019
11.09. – 15.09.2019

09.10. – 13.10.2019

 

ODJAZDY:

 • Modřice o 15:15hod. Nádražná 674
 • Brno o 16:00hod. Janáčkovo divadlo Roosweltova ulica
 • Velké Meziříčí o 16:45hod. Mc Donald smer Praha
 • Jihlava o 17:15hod. čerpacia stanica OMV Pávov
 • Humpolec o 17:35hod. čerpacia stanica Benzínka, Vystrkov
 • Praha o 19:00hod. kruhový objazd pri Kongresovom centre tzv. Pankrácke námestie
 • Beroun, čerpacia stanica OMV pri zjazde z diaľnice smer Plzeň o 19:15 
 • Plzeň o 20:30hod. parkovisko pri autobusovej stanici
 • Rozvadov o 21:15hod. areál Svatá Kateřina
 • Zvozové miesto: BRATISLAVA o 13:15hod. Lamačská cesta zastávka Patrónka smer do centra
 • Časy odchodov sú orientačné. Presný čas odchodu a miesto odchodu bude upresnené vždy 5 dní pred odchodom v pokynoch na cestu. Ďakujeme za pochopenie!
 • Príplatok za zvoz  (doplatok cestovke +15€ / 399Kč / osoba) zastávka Patrónka, ulica Lamačská cesta. Pri nenaplnení minimálneho počtu 12 osôb pre odjazd zvozovým autobusom - Bude zabezpečená náhradná doprava do Brna.

!! Po zakúpení a obdržaní kupónu, si rezervujte termín zájazdu cez rezervačný systém CK: zajezd.ckmetal.cz - Pri výbere meny zvoľte EUR, aj keď ste kupóny uhradili v českých korunách.

 

 • Po zaslaní rezervácie termínu uzavriete cestovnú zmluvu s CA. Zájazd musí byť obsadený minimálne 35 cestujúcimi. Pokiaľ nebude splnený limit cestujúcich, CA si vyhradzuje právo zmeniť termín zájazdu na najbližší možný.
 • Pri zmene účastníka, je nutné zmenu nahlásiť a zmeniť tak cestovnú zmluvu.
 • Zákazníci, ktorí budú cestovať sami, ak to bude možné, budú priradení k inej osobe, alebo im bude priradená jednoposteľová izba za príplatok cca 31€ (790Kč) / os./ noc. V prípade záujmu o jednolôžkovú izbu, nás kontaktujte najneskôr do týždňa pred odchodom.
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti na situácii v metropole.
 • Všetky reklamácie musia byť nahlásené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste.
 • Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy, ktoré majú niektoré sedadlá v protismere - sú to len 4 miesta, sedí sa pri stolčeku.
 • Všeobecné obchodné podmienky CK METAL-FRUT a informácie podľa zákona.
 
VSTUPY (orientačné ceny):
 • Park De Hoge Veluwe: dospelá osoba 8,55 €, dieťa 6-12let 4,30 €, dieťa do 5-tich rokov zdarma. Cena zahŕňa aj vstup do Kröller-Müller Museum.
 • Ostrov Texel: 5 €/os.
 • De orchideeen Hoeve: dospelá osoba: 12 €, dieťa 4-12 rokov: 8 €
 • Amsterdam: Múzeum Madame Tussauds: dospelý 22,50 €, dieťa 5-15 rokov 18,50 €, Múzeum Van Gogh: 17 €, do 18 rokov zdarma, Rijksmuseum: 17,50 €, do 18 rokov zdarma, plavba loďou po grachtoch 16 € / dospelá osoba, 8 € / dieťa do 13,99 rokov., Heineken Experience: dospelý 18 € (vr. 2 pohárov piva), dieťa 12-17 rokov 12,50 €, dieťa do 12 rokov zdarma, možnosť prikúpenia večerí 23 € / osoba (polievka: zeleninová alebo cibuľová; hlavný chod: rumpsteak alebo kurací steak, náhradné menu: rebrá vrátane šalátu a hranoliek; nápoj: pivo alebo voda)
 • Odporúčané vreckové 90-150 € podľa veku a záľub

 

logo

EXPRESSBUS zabezpečuje vnútroštátnu i medzinárodnú prepravu osôb komfortne vybavenými autobusmi značiek NEOPLAN, MAN, SETRA, MERCEDES-BENZ.

Naša autobusová doprava poskytuje cestujúcim úplné pohodlie. Súčasťou autobusov je kuchynka, toaleta,  klimatizácia, tónované sklá, navigácia. Čas strávený v autobuse pri preprave osôb je možné si skrátiť sledovaním DVD, ktoré je súčasťou každého autobusu, počúvaním reprodukovanej hudby alebo návšteva baru v spodnej časti autobusu (Neoplan a Setra). Samozrejmosťou sú polohovateľné sedadlá a väčší priestor medzi sedačkami oproti štandardu.

Príjemný zájazd zabezpečuje CA Expressbus v spolupráci s CK Metal

 

Vyberte si variant ponuky
A: 05.06. – 09.06.2019 (aj z BA/+15€)
B: 17.07. – 21.07.2019 (aj z BA/+15€)
C: 14.08. – 18.08.2019 (aj z BA/+15€)
D: 11.09. – 15.09.2019 (aj z BA/+15€)
E: 09.10. – 13.10.2019 (aj z BA/+15€)
Podmienky ponuky

Za jeden kupón získate pre 1 osobu:

  • 5 dňový zájazd: Najkrajšie národné parky Holandska a Amsterdam
  • Zájazd v termíne podľa výberu variantu
  • Dopravu komfortným autobusom
  • Služby delegáta
  • 2x ubytovanie v 3*hoteli
  • 2x raňajky
  • Poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie

Cena nezahŕňa (hradí sa CK, ceny sú orientačné):

  • Pobytová taxa - 5 € /os./noc
  • Vstupy v rámci programu
  • Cestovné poistenie možné dokúpiť od CK
  • Príplatok za jednolôžkovú izbu 31€ (790 Kč) / osoba / noc
Platnosť poukazu
Od dnes ešte 4 mesiace do 13.10.2019
Podmienky ponuky
Neprehliadnite
 • 5 dňový zájazd Najkrajšie národné parky Holandska a Amsterdam.
 • Ubytovanie v hoteli *** s raňajkami, doprava, sprievodca
 • TERMÍNY: 05.06. – 09.06.2019 / 17.07. – 21.07.2019 / 14.08. – 18.08.2019 / 11.09. – 15.09.2019 /  09.10. – 13.10.2019
 • Odjazdy: Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí,
  BRATISLAVA s doplatkom +15€/os. cestovke
 • Zájazdu sa môžu zúčastniť deti vo veku 3 a viac rokov
 • Neváhajte a poďte spoznávať svet s overenou cestovkou.
 • Po zakúpení a obdržaní kupónu, si rezervujte termín zájazdu cez rezervačný systém CK: zajezd.ckmetal.cz - Pri výbere meny zvoľte EUR, aj keď ste kupóny uhradili v českých korunách.
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti od situácie v metropole. Všetky reklamácie musia byť bezodkladne riešené so sprievodcom na mieste. Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy so 4 sedadlami v protismere. 
Varianty
A: 05.06. – 09.06.2019 (aj z BA/+15€) za 178 €4603 Kč
B: 17.07. – 21.07.2019 (aj z BA/+15€) za 190 €4913 Kč
C: 14.08. – 18.08.2019 (aj z BA/+15€) za 190 €4913 Kč
D: 11.09. – 15.09.2019 (aj z BA/+15€) za 178 €4603 Kč
E: 09.10. – 13.10.2019 (aj z BA/+15€) za 178 €4603 Kč
 
Poukaz uplatníte
METAL - FRUT, spol. s.r.o.
Nádražní 674, Modřice, Česká republika
PSČ: 66442
Kontakt: Infolinka
Telefón: +420 547 385 464
 

 

Hodnotenia

4,2 /5 Veľmi dobré
Počet hodnotení: 26 Hodnotiť môžu iba klienti tohoto zariadenia (dodávateľa)
kotvanlukas172 (12.12.2018) 5/5
tatialuc (20.07.2018) 5/5
Skvelý zážitok
JANA PUTIKOVA (08.06.2018) 5/5
73kika (22.05.2018) 5/5
hasonovamoniika (21.12.2017) 5/5
mchlebovicova (01.03.2017) 5/5
S poskytovateĺom mám len tú najlepšiu skúsenosť, rezervácia prebehla bleskovo, všetkým odporúčam :-) Dovolenka bola skvelá, Taliansko je nádherné.
kovalikpavol (27.10.2017) 5/5
stefanmasaryk3 (01.08.2017) 5/5
valeriaval123 (01.08.2017) 5/5
Veľmi rýchle a jednoduché objednanie a priebeh platby, dobrá komunikácia cez Chat ako aj spätná odozva od cestovnej kancelárie. Môžem odporučiť, som spokojná*****
dianamikuskova83 (21.02.2017) 5/5
Olena Oberemok (23.01.2017) 5/5
skockova (24.10.2016) 5/5
anntek (18.06.2016) 5/5
Renata Šoková (13.06.2016) 5/5
Gabriela (03.09.2015) 5/5
krejsovamarketa (19.09.2018) 4,5/5
korenovad (23.12.2017) 4,5/5
Vynikajúci a pestrý zážitok bol tento trip po kútoch Talianska, ktoré sme navštívili poprvýkrát s priateľom a nechcelo sa nám odísť. Čarovný slnečný kraj plný slnečných ľudí. Dokonca v októbri úplne super počko. Náš český delegát bol ozaj príjemný a vzdelaný, škoda že sme nemali viac času na pamiatky a hlavne na múzeá. Inak fantázia, odporúčam pokiaľ nie ste príliš nároční cestovatelia.
Veronika (22.12.2017) 4,5/5
Vojtajira (24.07.2017) 4,5/5
xxarka (03.02.2016) 4,5/5
Veronika Skupinová (04.06.2019) 4/5
evaheskova (21.12.2017) 3,5/5
Zájazd bol super, ale pozor v Ríme sa veľmi kradne, aj náš autobus vykradli .A veľký pozor aj v metre sekunda nepozornosti Vás môže pripraviť o všetky peniaze.
slzaslza (22.12.2015) 3/5
Disneyland bol super, prehliadka Paríža menej
Maja Čanji (12.03.2018) 2/5
marekmacorlik (24.04.2018) 1,5/5
svarnaemilia (05.09.2015) 1/5
Ponuka v kocke:
 • 5 dňový zájazd Najkrajšie národné parky Holandska a Amsterdam.
 • Ubytovanie v hoteli *** s raňajkami, doprava, sprievodca
 • TERMÍNY: 05.06. – 09.06.2019 / 17.07. – 21.07.2019 / 14.08. – 18.08.2019 / 11.09. – 15.09.2019 /  09.10. – 13.10.2019
 • Odjazdy: Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí,
  BRATISLAVA s doplatkom +15€/os. cestovke
 • Zájazdu sa môžu zúčastniť deti vo veku 3 a viac rokov
 • Neváhajte a poďte spoznávať svet s overenou cestovkou.
 • Po zakúpení a obdržaní kupónu, si rezervujte termín zájazdu cez rezervačný systém CK: zajezd.ckmetal.cz - Pri výbere meny zvoľte EUR, aj keď ste kupóny uhradili v českých korunách.
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti od situácie v metropole. Všetky reklamácie musia byť bezodkladne riešené so sprievodcom na mieste. Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy so 4 sedadlami v protismere. 
od 178 €4603 Kč
kúpiť
Pôvodne
208,00 €5379 Kč
Zľava
14%
Poukaz/Kupón platí do: 13.10.2019

Vyberte si variant ponuky

Cena za 1 kupón

Variant 1
Zľava: 14%
A: 05.06. – 09.06.2019 (aj z BA/+15€)
Variant 2
Zľava: 9%
B: 17.07. – 21.07.2019 (aj z BA/+15€)
Variant 3
Zľava: 9%
C: 14.08. – 18.08.2019 (aj z BA/+15€)
Variant 4
Zľava: 14%
D: 11.09. – 15.09.2019 (aj z BA/+15€)
Variant 5
Zľava: 14%
E: 09.10. – 13.10.2019 (aj z BA/+15€)

Náš tip:

Novinky na e-mail

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre účely zasielania noviniek

Pozrite si aj:

Zobraziť
Taliansko na 5 dní
Dnes končí
146.00 €
Zobraziť
6 dní PARÍŽ a zámky
Dnes končí
170.00 €
Zobraziť
Pobyt v Prahe pre 2+2 os.
Dnes končí
67.00 €