Platby v Eurách i českých korunách
Facebook Login

Famózny a programom nabitý 6-dňový PARÍŽ s pamiatkami a zámkami. Zájazd s ubytovaním a sprievodcom.

Prejdite po stopách panovníkov, od romantických zámkov, cez úžasné múzeá až po Eiffelovu vežu. Skvelý poznávací zájazd so sprievodcom, ubytovaním a raňajkami. Odjazdy aj z Bratislavy!
 
 

Popis ponuky

Programom nabitý zájazd - za 6 dní navštívite veľkolepé krásy francúzskej metropoly so skúseným sprievodcom. Na vlastné oči uvidíte všetky tie pôvabné miesta, ktoré každý rok uchvátia tisícky turistov. Neváhajte a poďte na poznávaciu dovolenku do Paríža!

 

PROGRAM ZÁJAZDU:

1.DEŇ: Odjazd v popoludňajších hodinách podľa rozpisu.

2.DEŇ: Paríž - Eiffelova veža, Invalidovňa, Champs-Elysées
V ranných hodinách príchod do Paríža, nasleduje prechádzka so sprievodcom. Okruh začnete na ľavom brehu rieky Seiny. Prvá zastávka bude pri Eiffelovej veži, kde budete mať možnosť vystúpiť až do najvyššieho poschodia asi najvýznamnejšej francúzskej pamätihodnosti. Ďalej budete môcť obdivovať monumentálnu budovu Invalidovne Dome des Invalides, v ktorej je pochovaný Napoleon Bonaparte. Prechádzka centrom bude pokračovať cez jeden z najkrajších parížskych mostov Pont Alexandre III. na najslávnejšej európskej triede Champs-Elysées s mnohými významnými palácmi, ako je Elyzejský palác, Grand Palais, Petit Palais. Tu budete mať možnosť sa prejsť k Víťaznému oblúku Arc de Triomphe alebo sa venovať prehliadke obchodov na tejto noblesnej triede. Po odpočinku v Tuilerieskych záhradách sa presuniete na nábrežie. V podvečerných hodinách Vás čaká romantická prechádzka na lodi po rieke Seine. Odchod do hotela na ubytovanie vo večerných hodinách.

3.DEŇ: Latinská štvrť, Notre-Dame, Louvre, Montparnasse
V Latinskej štvrti najprv uvidíte Pantheon, 117 metrov vysokú stavbu, kde sú pochovaní velikáni, ako napr. Voltaire, Rousseau alebo Victor Hugo. Potom zavítate do oázy pokoja a zelene v Luxemburských záhradách. Po známom Boulevardu Mt.Saint Michel prejdete k parížskej univerzite Sorbonna. Nasleduje ostrov Ile de la Cité s katedrálou Notre-Dame, prechádzka pokračuje okolo Justičného paláca Conciergerie k Louvru. Nasleduje palác Louvre, jeden z najvýznamnejších múzeí na svete s množstvom sôch a obrazov na čele s Monou Lisou od Leonarda da Vinciho a mnohými ďalšími umeleckými dielami. Ďalej budete pokračovať cez Palais Royal do štvrte Grands boulevards a k honosnej budove parížskej Opery Garnier. Môžete navštíviť zážitkové Múzeum slávnych voskových figurín Grevin a ochutnať francúzske špeciality v typickej francúzskej reštaurácii. Vo večerných hodinách okružná jazda autobusom až do štvrte Montparnasse, kde navštívite najväčší mrakodrap Paríža Tour Montparnasse "Nebo Paríža", kde budete mať jedinečný výhľad na osvetlený Paríž. V neskorých večerných hodinách odchod na ubytovanie.

advent9

4.DEŇ: Zámok Vaux-le-Vicomte a Fontainbleau
Po raňajkách výlet do zámku Vaux-le-Vicomte, ktorý bol predlohou Versailles. Prehliadka zahŕňa: celý zámok, hlavné sály a galérie s bohatou výzdobou, ale tiež pivnicu, kde údajne žil Muž so železnou maskou, a štýlovú zámockú kuchyňu. Možnosť prehliadky aj múzeí dobových kočiarov. Okolo zámku sa rozkladá rozľahlý park so sústavou terás, jazierok a fontán. Zámok je súkromným majetkom, kde na Vás dýchne intímna atmosféra rodového šľachtického sídla. Popoludní bude nasledovať prejazd do Fontainebleau, prehliadka jedného z najväčších francúzskych zámkov zapísaného na zozname UNESCO. Na jeho výzdobe sa podieľali poprední majstri talianskej neskorej renesancie. Bývalé kráľovské sídlo, považované za jedno z troch najvýznamnejších v krajine, nesie tento titul už od 12. storočia. Pýši sa nádherne zdobeným obložením, štukovými omietkami a úžasnými freskami. Súčasťou areálu je stohektarový park s Dianinou záhradou, rybníkom a ďalšími vodnými plochami. Prejazd autobusom naspäť do Paríža, kde si prezriete modernú parížsku štvrť La Défense so zaujímavou architektúrou. Večer odchod do hotela.
 
5.DEŇ: Zámok Versailles, Montmartre, Moulin Rouge
Po raňajkách príchod do Versailles. Prehliadka barokovej rezidencie kráľa Slnko, Ľudovíta XIV. s mnohými nádhernými sálami, na čele so známou Zrkadlovou sieňou. Navštívite tiež rozsiahle záhrady s množstvom sôch, fontán, Veľký a Malý Trianon a dedinku Márie Antoinetty. Vždy cez víkend sú fontány v činnosti, a tak sa pred Vaším zrakom odohrá predstavenie vodného muzikálu. Nasleduje prejazd prímestským vlakom naspäť do Paríža. Cez námestie Vendome dôjdete k Múzeu parfumov Fragonard, pre záujemcov možnosť prehliadky a zakúpenia francúzskych parfumov za výrobné ceny. Potom presun metrom. Prvé kroky Vás povedú na Montmartre, kde si prezriete najromantickejšie miesta Paríža - Moulin Rouge, Rue Lepic, filmovú kaviareň "U dvoch mlynov" Amélie Poulin alebo napríklad Rue Norvins, kde býval slávny obyvateľ Montmartru Jean Marais, ktorý v roku 1989 vytvoril sochu "Muža prechádzajúce múrov". Potom návšteva námestia plného nielen krčmičiek, ale aj maliarov a umelcov, Place du Tertre a samozrejme byzansko-románskej baziliky Sacré-Coeur, odkiaľ sa Vám naskytne nádherný pohľad na celý "biely" Paríž. Tu budete mať individuálne voľno, ktoré môžete využiť na nákup suvenírov. Vo večerných hodinách odchod naspäť domov.
6.DEŇ: Príjazd naspäť domov v dopoludňajších hodinách.

Dôležité informácie:

 • Odporúčame klientom, ktorí chcú navštíviť Louvre, aby si dopredu urobili rezerváciu na piatok na 15:00 - 15:30 hod. Cez online rezervačný systém: http://www.louvre.fr/en  Bez rezervácie nie je možné Louvre navštíviť !

TERMÍNY:

2.4.2019 - 7.4.2019 - VYPREDANÉ
7.5.2019 - 12.5.2019 - VYPREDANÉ
4.6.2019 - 9.6.2019 - VYPREDANÉ
9.7.2019 - 14.7.2019 - VYPREDANÉ
20.8.2019 - 25.8.2019 - VYPREDANÉ
17.9.2019 - 22.9.2019 - VYPREDANÉ
23.10.2019 - 28.10.2019

Po zakúpení a obdržaní kupónu, si rezervujte termín zájazdu cez rezervačný systém CK: zajezd.ckmetal.cz

ODCHODY:

 • Modřice - 12:15hod. Nádražní 674, areál Expressbus
 • Brno - 13:00hod. Janáčkovo divadlo Roosweltova ulica
 • Jihlava - 14:15hod. čerpacia stanica OMV Pávov
 • Humpolec - 14:35hod. čerpacia stanica Benzínka, Vystrkov
 • Praha - 16:00hod. kruhový objazd pri Kongresovom centre tzv. Pankrácke námestie
 • Plzeň - 17:30hod. parkovisko pri autobusovej stanici
 • Rozvadov - 18:30hod. pri MC Donald Rozvadov
 • BRATISLAVA - (doplatok cestovke +15€ / 399Kč / osoba) zastávka Patrónka, ulica Lamačská cesta. Pri nenaplnení minimálneho počtu 12 osôb pre odjazd zvozovým autobusom - Bude zabezpečená náhradná doprava do Brna.
 • Časy odchodov sú orientačné. Presný čas odchodu a miesto odchodu bude upresnené vždy 5 dní pred odchodom v pokynoch na cestu. Ďakujeme za pochopenie!

Orientačné ceny vstupov:

 • Eiffelova veža: 3. poschodie výťahom: dospelá osoba 25 €, do 24 rokov 12,50 €; 2. poschodie výťahom: dospelá osoba 16 €, do 24 rokov 8 €; 2. poschodie pešo: dospelá osoba 10 €, do 24 rokov 5 €.
 • Versailles zámok 18 €, zdarma do 26 rokov vr.
 • Versailles záhrady 9,50 €
 • Louvre 15 €, zdarma do 25 rokov vr.
 • Musée d'Orsay 9 €, zdarma do 25 rokov vr.
 • Centre Pompidou 11 €, zdarma do 25 rokov vr.
 • Víťazný oblúk 9,50 €, zdarma do 25 rokov vr.
 • Invalidovňa 9,50 €, zdarma do 25 rokov vr.
 • plavba po Seine 14,50 €
 • Tour Montparnasse - 17 €, mládež 16-20 r. 15 €, deti do 15 r. 9,50 €
 • Musee Grevin voskové figuríny 22,50€, študenti 21,50€, deti do 14 r. 17,50€
 • večera 3-chodové menu vr. nápojov cca 23 €
 • Veľký a malý Trianon - zdarma do 25 rokov
 • dediny Marie Antoinetta - zdarma do 25 rokov
 • Fontainebleau 12 € (do 26 zdarma)
 • Vaux-le-Vicomte 16,90 €, študenti 14,90€ , deti 6-17 rokov 11 €
 • Maintenon 8,50 € , študenti 6,50 € , deti 7-18 rokov 4 €
 • Vodné muzikály - v sezóne cez víkend 9,5 €, v piatok hrajúce fontány: 8 €
 • mestská doprava Versailles-Paríž 3€ , metro 6 - 8 €
 • Odporúčané vreckové 200 - 250 € podľa veku a záľub.

Dôležité:

 • Po zakúpení a obdržaní kupónu si rezervujte termín zájazdu cez rezervačný systém CK: zajezd.ckmetal.cz. Pri výbere meny zvoľte EUR, aj keď ste kupóny uhradili v českých korunách
 • Uzavriete cestovnú zmluvu s CA. Zájazd musí byť obsadený minimálne 35 cestujúcimi. Pokiaľ nebude splnený limit cestujúcich, CA si vyhradzuje právo zmeniť termín zájazdu na najbližší možný.
 • Pri zmene účastníka, je nutné zmenu nahlásiť a zmeniť tak cestovnú zmluvu.
 • Zákazníci, ktorí budú cestovať sami, ak to bude možné, budú priradení k inej osobe, alebo im bude priradená jednoposteľová izba za príplatok 31€ (790Kč) / os./ noc. V prípade záujmu o jednolôžkovú izbu, nás kontaktujte najneskôr do týždňa pred odchodom.
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti na situácii v metropole.
 • Všetky reklamácie musia byť nahlásené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste.
 • Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy, ktoré majú niektoré sedadlá aj v protismere - sú to len 4 miesta, sedí sa pri stolčeku.
 • Všeobecné obchodné podmienky CK METAL-FRUT a informácie podľa zákona.

EXPRESSBUS zabezpečuje vnútroštátnu i medzinárodnú prepravu osôb komfortne vybavenými autobusmi značiek NEOPLAN, MAN, SETRA, MERCEDES-BENZ.

Autobusová doprava poskytuje cestujúcim úplné pohodlie. Súčasťou autobusov je kuchynka, toaleta,  klimatizácia, tónované sklá, navigácia. Čas strávený v autobuse pri preprave osôb je možné si skrátiť sledovaním DVD, ktoré je súčasťou každého autobusu, počúvaním reprodukovanej hudby alebo návšteva baru v spodnej časti autobusu (Neoplan a Setra). Samozrejmosťou sú polohovateľné sedadlá a väčší priestor medzi sedačkami oproti štandardu.

Príjemný a komfortný zájazd zabezpečuje CA Expressbus v spolupráci s CK Metal.

Poznávací zájazd za krásami Paríža

Vyberte si variant ponuky
E: 20.8. - 25.8.2019 (aj z BA/+15€) - VYPREDANÉ
Doprava: autobusom - Bratislava, Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí
F: 17.9. - 22.9.2019 (aj z BA/+15€) - VYPREDANÉ
Doprava: autobusom - Bratislava, Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí
G: 23.10. - 28.10.2019 (aj z BA/+15€)
Doprava: autobusom - Bratislava, Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí
Dôležité informácie
Za jeden kupón získate pre 1 osobu:
 • 6-dňový zájazd: PARÍŽ a zámky Fontainebleau, Vaux-le-Vicomte, po stopách francúzskych velikánov
 • Dopravu komfortným autobusom
 • 3x ubytovanie v hoteli**, sociálne zariadenie na izbe (kúpeľňa s wc, sprcha, umývadlo), 3x raňajky
 • Služby sprievodcu, zákonné poistenie proti úpadku CK
 • Cena nezahŕňa (hradí sa CK, ceny sú orientačné):
 • Pobytová taxa 10€ /os./noc s parkovným, vjazd do Paríža 1x 20€ /os.
 • Cestovné poistenie je možné dokúpiť od CK, vstupy na atrakcie a pamiatky. Seina plavba 14,50€ /os.
 • Odporúčané vreckové 90 - 150 € podľa veku a záľub.
 • Po zakúpení a obdržaní kupónu, si rezervujte termín zájazdu cez rezervačný systém CK: zajezd.ckmetal.cz - Pri výbere meny zvoľte EUR, aj keď ste kupóny uhradili v českých korunách.
Platnosť poukazu
Od dnes ešte týždeň do 28.10.2019
Dôležité informácie
Neprehliadnite
 • Navštívte tie známe a veľkolepé miesta Paríža, o ktorých ste počuli len vo filmoch
 • Hrady, zámky, múzeá, záhrady to všetko za 6 dní!
 • Doprava, 3x ubytovanie s raňajkami, služby sprievodcu
 • TERMÍN: 23.10.- 28.10.2019
 • Odjazdy: Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Plzeň, Rozvadov, BRATISLAVA s doplatkom +15€/os. cestovke
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti od situácie v metropole. Všetky reklamácie musia byť bezodkladne riešené so sprievodcom na mieste. Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy so 4 sedadlami v protismere. Jednolôžková izba (31€ /os./noc - ak nebude druhý účastník k jednotlivcovi, tak si jednotlivec doplatí izbu).
 • Múzeum Louvre, rezervácia VOPRED na piatok: 15:00 - 15:30 hod. Cez online rezervačný systém: http://www.louvre.fr/en 
 • Bez rezervácie nie je možné Louvre navštíviť !
Varianty
E: 20.8. - 25.8.2019 (aj z BA/+15€) - VYPREDANÉ za 178 €4627 Kč
F: 17.9. - 22.9.2019 (aj z BA/+15€) - VYPREDANÉ za 178 €4627 Kč
G: 23.10. - 28.10.2019 (aj z BA/+15€) za 170 €4419 Kč
 
Poukaz uplatníte
METAL - FRUT, spol. s.r.o.
Nádražní 674, Modřice, Česká republika
PSČ: 66442
Kontakt: Infolinka
Telefón: +420 547 385 464
 

 

Hodnotenia

4,2 /5 Veľmi dobré
Počet hodnotení: 26 Hodnotiť môžu iba klienti tohoto zariadenia (dodávateľa)
kotvanlukas172 (12.12.2018) 5/5
tatialuc (20.07.2018) 5/5
Skvelý zážitok
JANA PUTIKOVA (08.06.2018) 5/5
73kika (22.05.2018) 5/5
hasonovamoniika (21.12.2017) 5/5
mchlebovicova (01.03.2017) 5/5
S poskytovateĺom mám len tú najlepšiu skúsenosť, rezervácia prebehla bleskovo, všetkým odporúčam :-) Dovolenka bola skvelá, Taliansko je nádherné.
kovalikpavol (27.10.2017) 5/5
stefanmasaryk3 (01.08.2017) 5/5
valeriaval123 (01.08.2017) 5/5
Veľmi rýchle a jednoduché objednanie a priebeh platby, dobrá komunikácia cez Chat ako aj spätná odozva od cestovnej kancelárie. Môžem odporučiť, som spokojná*****
dianamikuskova83 (21.02.2017) 5/5
Olena Oberemok (23.01.2017) 5/5
skockova (24.10.2016) 5/5
anntek (18.06.2016) 5/5
Renata Šoková (13.06.2016) 5/5
Gabriela (03.09.2015) 5/5
krejsovamarketa (19.09.2018) 4,5/5
korenovad (23.12.2017) 4,5/5
Vynikajúci a pestrý zážitok bol tento trip po kútoch Talianska, ktoré sme navštívili poprvýkrát s priateľom a nechcelo sa nám odísť. Čarovný slnečný kraj plný slnečných ľudí. Dokonca v októbri úplne super počko. Náš český delegát bol ozaj príjemný a vzdelaný, škoda že sme nemali viac času na pamiatky a hlavne na múzeá. Inak fantázia, odporúčam pokiaľ nie ste príliš nároční cestovatelia.
Veronika (22.12.2017) 4,5/5
Vojtajira (24.07.2017) 4,5/5
xxarka (03.02.2016) 4,5/5
Veronika Skupinová (04.06.2019) 4/5
evaheskova (21.12.2017) 3,5/5
Zájazd bol super, ale pozor v Ríme sa veľmi kradne, aj náš autobus vykradli .A veľký pozor aj v metre sekunda nepozornosti Vás môže pripraviť o všetky peniaze.
slzaslza (22.12.2015) 3/5
Disneyland bol super, prehliadka Paríža menej
Maja Čanji (12.03.2018) 2/5
marekmacorlik (24.04.2018) 1,5/5
svarnaemilia (05.09.2015) 1/5
Ponuka v kocke:
 • Navštívte tie známe a veľkolepé miesta Paríža, o ktorých ste počuli len vo filmoch
 • Hrady, zámky, múzeá, záhrady to všetko za 6 dní!
 • Doprava, 3x ubytovanie s raňajkami, služby sprievodcu
 • TERMÍN: 23.10.- 28.10.2019
 • Odjazdy: Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Plzeň, Rozvadov, BRATISLAVA s doplatkom +15€/os. cestovke
 • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti od situácie v metropole. Všetky reklamácie musia byť bezodkladne riešené so sprievodcom na mieste. Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy so 4 sedadlami v protismere. Jednolôžková izba (31€ /os./noc - ak nebude druhý účastník k jednotlivcovi, tak si jednotlivec doplatí izbu).
 • Múzeum Louvre, rezervácia VOPRED na piatok: 15:00 - 15:30 hod. Cez online rezervačný systém: http://www.louvre.fr/en 
 • Bez rezervácie nie je možné Louvre navštíviť !
od 170 €4419 Kč
kúpiť
Pôvodne
210,00 €5459 Kč
Zľava
19%
Poukaz/Kupón platí do: 28.10.2019

Vyberte si variant ponuky

Spolu

Cena za 1 poukaz

Variant 1
Zľava: 15%
E: 20.8. - 25.8.2019 (aj z BA/+15€) - VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
Variant 2
Zľava: 15%
F: 17.9. - 22.9.2019 (aj z BA/+15€) - VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
Variant 3
Zľava: 19%
G: 23.10. - 28.10.2019 (aj z BA/+15€)

Novinky na e-mail

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre účely zasielania noviniek

Pozrite si aj:

Zobraziť
Taliansko na 5 dní
Dnes končí
146.00 €
Zobraziť
Pobyt v Prahe pre 2+2 os.
Dnes končí
67.00 €
Zobraziť
4* hotel v Budapešti
Dnes končí
89.00 €