Zviditeľnite Vašu firmu, hotel, prevádzku, služby na zľavovom portáli www.CenyNaDne.sk

Získate v krátkom čase veľa nových zákazníkov.

 

Čo prináša zľavový internetový portál www. CenyNaDne.sk?

CenyNaDne je internetový zľavový portál, ktorý denne ponúka širokej verejnosti  zaujímavý tovar a služby za bezkonkurenčné ceny. Podnikatelia sa tak môžu rýchlym spôsobom prezentovať internetovej verejnosti na tejto stránke tým, že ponúknu výrazné zľavy na svoje služby alebo tovar. Výhodou tohoto spôsobu oslovenia zákazníkov sú minimálne náklady a vysoká efektivita. Ponúknuté výrazné zľavy sú veľmi atraktívne pre kupujúcich, podnikateľ týmto spôsobom usporí svoje náklady na reklamu a bez rizika získa množstvo nových zákazníkov.

Ponúkame aj Vám možnosť prezentovať Vaše služby, či tovar na portáli www.CenyNaDne.sk. Oslovíme za Vás niekoľko stotisícovú internetovú verejnosť, ponúkneme im Váš produkt na naše náklady a v prípade, že Vaša ponuka osloví verejnosť,  získame Vám takto množstvo nových zákazníkov.

Prečo ponúknuť takú vysokú zľavu?

V systéme hromadného nakupovania firmy poskytujú vysoké objemové zľavy s tým, že predpokladajú jednorazový vysoký predaj služieb alebo tovaru s nízkou obchodnou maržou. Týmto však dokážu napr. zaplniť svoje nevyužité kapacity a najmä prilákať do svojich prevádzok naraz veľa nových zákazníkov.  Spokojní zákazníci sa potom k ním radi vracajú a odporúčajú to aj svojim priateľom a známym.

Aká je úspešnosť predaja zľavových kupónov?

Predaj závisí od atraktívnosti ponuky. Je na obchodníkovi, aby ponúkol výnimočné a kvalitné služby alebo tovar s výraznou zľavou ( ideálne 50 a viac %). Predaj na zľavových portáloch rastie úmerne ponúkanej kvalite a výške zľavy oproti bežným trhovým cenám. Bežne sa predávajú desiatky až stovky zľavových kupónov, ale boli zaznamenané aj tisícky predaných kupónov za jeden produkt. Týmto spôsobom si prevádzka či obchod získa za krátky čas veľké množstvo nových zákazníkov.
Čim ďalej tým viac podnikateľov a firiem víta túto možnosť prezentácie. Firmy, ktoré už túto možnosť využili sa naraz zviditeľnili a ich prevádzky doslova ožili veľkým záujmom o ich produkty. Účasť v systéme hromadného nakupovania vnímajú ako účinný marketingový nástroj. Nástroj, ktorý prináša výrazné efekty v podobe zviditeľnenia sa na trhu, rastu tržieb a zvýšenia profitu pri spokojnosti zákazníkov i obchodníka.

Koľko platím za prezentáciu svojich produktov na portáli www.CenaNaDne.sk?

Za túto službu neplatíte nič, my spropagujeme a zviditeľníme Vaše produkty a Vašu prevádzku bezplatne na internete, zároveň Vám prinesieme aj nových zákazníkov na vaše webové stránky. Internetový portál CenaNaDne.sk ako sprostredkovateľ  si berie províziu iba z predaných zľavových kupónov.
Dopredu nič neplatíte, nič neriskujete. My si účtujeme províziu až po predaji a to z predaných kupónov.

Koľko kupónov môžem ponúknuť na predaj?

Záleží to od kapacity Vašej prevádzky. Kupóny môžu byť obmedzené na celkový počet predaných kusov napr. 500 ks. a taktiež ich môžete obmedziť počtom nákupu na osobu.
Ak je Vaším hlavným cieľom získať nových zákazníkov a presvedčiť ich o kvalite Vašich služieb - v tomto prípade obmedzíte počet kupónov, ktoré si môže zakúpiť jedna osoba napr. na 3 kusy. V prípade spokojnosti už ďalšie služby bude značná časť týchto zákazníkov nakupovať u Vás v plnej sume. V prípade, že si potrebujete najmä doplniť nevyužitú kapacitu Vášho podniku, obmedzíte počet predávaných kupónov tak, aby ste dokázali zabezpečiť ponúkané služby/tovar pre všetkých zákazníkov k ich spokojnosti..

Do kedy sú platné kupóny?

Platnosť kupónu, t.j. obdobie v ktorom si ho môžu zákazníci u Vás uplatniť, si určujte Vy ako poskytovateľ zľavy.  Napríklad stanovíte, že kupón si budú môcť zákazníci uplatniť najskôr 10 dní po skončení reklamnej kampane na CenyNaDne.sk a Vy podľa počtu predaných kusov budete mať dostatok času na prípravu ponúkaného produktu. Odporúčame obdobie, do kedy bude kupón platný stanoviť na niekoľko týždňov, prípadne mesiacov. V prípade potreby nie je problém po skočení platnosti kupónov zľavu zopakovať, prípadne podľa skúseností optimalizovať nastavenie parametrov zľavy (rozsah ponúkaných služieb, cenu, percento zľavy, dobu platnosti kupónov, obmedzenie počtu apod.)  

Ako si majitelia kupónov objednávajú službu/tovar?

Často sa zákazníci objednávajú telefonicky alebo e-mailom. Pokiaľ mate na vašej webovej stránke objednávkový formulár môžu sa objednávať aj prostredníctvom Vašich stránok. Záleží na Vás aké formy si vyberiete. Pri objednaní Vám zákazníci nahlásia číslo kupónu, alebo ho vyplnia pri objednávke cez internet a pri odobratí služby tento kupón použijú ako platidlo. Služby či tovar mimo rámec zľavového kupónu (pokiaľ v ponuke neuvediete inak) si zákazníci doplácajú zvlášť.

Ako postupovať ak mam záujem o prezentáciu firmy na internete www.CenyNaDne.sk?

Pripravte si zaujímavú ponuku, o ktorej si myslíte, že by mohla verejnosť zaujať. Pošlite nám ju  e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. alebo nás kontaktujte na tel.č.0903 286848

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme s nápadom.