CenyNaDne.sk je cestovateľský portál, ktorý Vám už od roku 2011 prináša atraktívne pobyty, zájazdy a zážitky za výborné ceny. Nakupovanie cez náš portál Vám šetrí čas i peniaze. Nakupovanie je veľmi jednoduché a pritom bezpečné.

Ako nakupovať?

  1. Vyberte si ponuku, ktorá Vás zaujala a pri nej Kliknite na tlačitko KÚPIŤ. Pri ponuke s variantami vyberte požadovaný variant ponuky.
  2. Ak nie ste ešte prihlásení, je treba sa prihlásiť zadaním E-mailovej adresy a hesla.
  3. Vyplňte počet kupónov, ktoré chcete kúpiť (prednastavený počet je 1 ks) . Ak ho zmeníte, nezabudnite počet aktualizovať tlačítkom "Prepočítaj". Ak máte platný prémiový kód na prémiovú zľavu, vyplňte ho do takto označenej kolónky a stlačte tlačidlo "Prepočítaj".
  4. Pobytový balíček alebo zájazd môžete zakúpiť aj ako darček. V takom prípade uveďte E-mailovú adresu, na ktorú má byť kupón doručený. Môžete vyplniť aj krátku správu - odkaz pre príjemcu kupónu.
  5. Skontrolujte vyplnené údaje, prečítajte si naše Obchodné podmienky a vyberte si z ponúkaných spôsobov platby kliknutím na príslušné tlačidlo. Predtým však je potrebné zaškrtnúť políčko "Oboznámil som sa s obchodnými podmienkami"

Prihlásenie

Klienti sa prihlasujú E-mailovou adresou a heslom, ktoré si zvolia pri prvom nákupe, alebo im ho náš systém automaticky vygeneruje. Toto heslo im zašleme mailom. V prípade zabudnutia hesla je jeho zmena veľmi jednoduchá - treba kliknúť na linku "Zabudli ste heslo?" a postupovať podľa jednoduchých pokynov.

Moje kupóny

Po prihlásení na CenynaDne.sk získate prístup k zoznamu Vašich objednávok a kupónov cez položku menu "Moje kupóny". Tu nájdete tabuľku Vašich objednávok, im prislúchajúce Variabilné symboly, stav úhrady, cenu, počet, adresu doručenia. Uhradené a doručené kupóny si môžete prezrieť ako aj vytlačiť v stĺpci Kupón, kliknutím na linku "Zoznam kupónov" v patričnom riadku tabuľky.

Platobné podmienky

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje:

  1. Online platba prostredníctvom platobnej karty systémom GP Webpay: uhradiť službu môžete bežnou debetnou kartou alebo kreditnou kartou.(VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, alebo Dinners Club) Pri platbe kartou Vaše údaje zadávate priamo v zabezpečenej platobnej bráne a my s Vašimi údajmi z karty vôbec neprichádzame do kontaktu.
  2. Online platba cez internet banking: Tatrapay (len pre klientov Tatra banky) - dočasne nedostupné
  3. Online platba cez internet banking SporoPAy (len pre klientov Slovenskej sporiteľne) - dočasne nedostupné
  4. Online platba cez internet banking e-platby VUB (len pre klientov VÚB) - dočasne nedostupné
  5. Platba Bankovým prevodom na niektorý z účtov vedený v EUR alebo v českých korunách


Kupón Vám zašleme ako aj sprístupníme na stránke "Moje kupóny" po pripísaní peňažných prostriedkov na účet.


Kupón použijete u poskytovateľa (v ubytovacom zariadení, alebo u CK) podľa pokynov, ktoré sú uvedené v príslušnej ponuke i na kupóne
S kupónom sa preukážete pri rezervácii i pri nástupe na pobyt/zájazd. Na kupóne sú uvedené informácie o podmienkach ponuky, kontakt na poskytovateľa ponuky. V niektorých prípadoch Vám okrem kupónu príde mailom aj tzv. hotelový voucher od našej partnerskej spoločnosti. Rezerváciu si potom urobíte v hoteli a uvediete číslo tohoto hotelového voucheru. Pozornosť venujte aj údajom o platnosti kupónu či hotelového voucheru.


Každý kupón obsahuje jedinečné číslo a kontrolný kód a môže byť použitý iba raz, preto si ho starostlivo uschovajte.


Aktivujte si zasielanie ponúk e-mailom, budete včas informovaní o každej novej ponuke priamo vo svojej schránke.
Pridajte sa k naším fanúšikom na Facebooku, kde Vás okrem informácií o práve prebiehajúcich ponukách čakajú aj bonusy napríklad v podobe špeciálnych súťaží. Náš fanklub nájdete na: http://www.facebook.com/CenyNaDne

Želáme Vám mnoho nádherných zážitkov na cestách za Ceny na Dne!