Platby v Eurách i českých korunách
Facebook Login

More

Vyhľadajte si pobyt podľa Vašich predstáv

Zoradiť podľa:
Počet ponúk:
   


Poďte dovolenkovať k moru


Potrebujete si oddýchnuť? A čo tak to skúsiť pri mori? V našej ponuke nájdete množstvo zájazdov za exkluzívne ceny. Pobudnúť môžete na slnkom zaliatej pláži s drinkom v ruke v Chorvátsku, Bulharsku, Taliansku ale i v exotickejších destináciách. U nás si vyberie skutočne každý.

Chorvátsko
Dobrodošli u Jadranu! Slovenské more vás zdraví. V našej ponuke nájdete tie najlepšie pobyty v Chorvátsku, a to aj v častiach, kde sa nebudete musieť obávať náhodného stretnutia s otravným susedom alebo šéfom. Na Balkánskom polostrove či jednom z mnohých ostrovčekov v Jadranskom mori - chorvátske pláže sa na vás tešia.


Bulharsko
Chcete sa zabaviť alebo chcete len relaxovať na horúcom piesku? V oboch prípadoch pre vás bude Bulharsko ako stvorené. Množstvo ponúk, často len za zlomok ich pôvodných cien, vás tak privedie na miesta ako sú Slnečné pobrežie či Primorsko. Stačí si len vybrať lokalitu, pobaliť sa a vydať sa spoznávať krásy Čierneho mora.


Taliansko
Spaghetti, pizza, lasagne. Fantastická kuchyňa je zárukou, ale Taliansko nie je len o dobrom jedle.Ponúka aj množstvo miest, na ktorých si užijete romantický západ slnka i čaro potápania a vodných športov. A v neposlednom rade si vás dozaista získa aj skvelá móda. Ak ste ešte neobjavili krásy európskej “čižmy”, určite to napravte.


Francúzsko, Grécko i exotika
V Európe je ale množstvo ďalších miest, ktoré by si zaslúžili vašu pozornosť. Čo tak napríklad Francúzsko? Krajina galského kohúta neponúka len špičkové víno a syry, ale aj neopakovateľné pohľady z nádherných pláži. No a napokon, ruku na srdce, koho neláka oddych na Côte d’Azur (Azúrovom pobreží)?


Egejské, Iónske i Stredozemné more - asi už tušíte, o ktorej krajine vravíme. Áno, je to Grécko. Krajina, ktorá bez väčších problémov splní aj tie najnáročnejšie požiadavky cestovateľov. A nezabúdajte, nie je to len o najkrajšej pláži Stredomoria - pláži Navagio na ostrove Zakyntos - i keď je pravda, že práve jedna z našich ponúk vám umožní precítiť aj tento skvelý zážitok.


Ak ešte stále váhate, prečo by ste sa k moru mali vydať a nepresvedčila vás ani chuť spoznávať nové krajiny či možnosť zaplávať si v slaných vodách, možno vás presvedčia exkluzívne ceny. Portál Cenynadne.sk sa aj v tomto prípade drží svojho zámeru a tie najlepšie dovolenky vám ponúka za ceny, ktoré sa skutočne blížia dnu.