Platby v Eurách i českých korunách
Facebook Login

Wellness pobyty a kúpele

Vyhľadajte si pobyt podľa Vašich predstáv

Zoradiť podľa:
Počet ponúk:
   

 

Wellness pobyty a relax v kúpeľoch

 

Každý občas potrebuje „vypnúť“ vo wellnesse či kúpeľoch. Ak ste si doteraz takúto možnosť pre vysoké ceny odopierali, vedzte, že to už viac nebude nutné. My z cestovateľského portálu Cenynadne.sk sme pre vás totiž vybrali výborné akciové wellness pobyty u nás i za hranicami za najlepšie ceny!


Wellness v Rakúsku, Maďarsku či na Slovensku

Čo by ste povedali na parádny víkendový pobyt vo Viedni? Ale nie, tentokrát by to nebolo o návšteve pamiatok ani o nákupoch, ale o relaxe. Máme pre vás možnosť doknalého oddychu u našich západných susedov, počas ktorého nebudete musieť premýšľať nad prácou ani každodennými starosťami. Jediné, čo vás bude zaujímať, je čas jednotlivých procedúr.

Pozadu ale nie sú ani Maďari. Dokonalý relax v lone takmer nedotknutej prírody, ale aj priamo v centre Budapešti. Je len na vás, ktorá možnosť je vášmu srdcu bližšia a vyberiete si ju. Jedno je ale isté - dokonalý relax za prijateľné ceny vás neminie ani v tomto prípade.

Bazény, vírivky, sauny a masáže však máme aj na Slovensku. A nielen to. Zažili ste už napríklad kúpeľ v drevenej kadi pod šírym nebom? Ak by ste radi ostali medzi Dunajom a Tatrami, o nedostatok ponúk sa obávať nemusíte. Cestovateľský portál Cenynadne.sk ponúka množstvo relaxačných pobytov aj priamo v našej krásnej krajine - v srdci Euópy.


Ozdravné i relaxačné pobyty v kúpeľoch

Vedeli ste, že máme na Slovensku viac než 20 rôznych kúpeľov? Prečo teda nevyužiť možnosť tráviť víkend v niektorých z nich? Napríklad v Bojniciach. Tie sa pýšia až deviatimi prameňmi s teplotou od 28 do 52 stupňov Celzia. Vynikajú svojou polohou i zložením termálnych vôd. Ak máte problémy s pohybovým ústrojenstvom, nervové choroby, ženské choroby, problémy s obličkami, ochorenia močových ciest či kostí, svalov a ciev, Bojnice by ste zo zoznamu vyškrtnúť rozhodne nemali. Nezabúdajte ale, že si tu okrem ozdravných procedúr užijete aj dokonalý relax.

Na podobnú starostlivosť sa môžete tešiť aj v ďalších slovenských kúpeľoch. Napríklad  zlaté kúpele Turčianske Teplice sa na vás tešia aj pri riešení problémov s tráviacim ústrojenstvom alebo liečení onkologických ochorení. Zaujímavosťou je taktiež liečba ochorení vyvolaných prácou v stlačenom vzduchu. Dávku starostlivosti tak dostane celé vaše telo. Svetoznáme Piešťany Vás privítajú pestrým výberom procedúr, z ktorých viaceré sú založené na liečivých účinkoch piešťanského bahna. Prírodné jódové kúpele Číž zasa ponúkaju detoxifikačné wellness pobyty alebo liečebné pobyty pod dohľadom lekára. Výbornú reputáciu majú takisto kúpele Lúčky v malebnom prostredí obklopené horami Liptova. Kúpele Trenčianske Teplice patria k našim najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom. Sú preslávené svojou romantickou polohou, výbornou sírovou vodou i kvalitnou starostlivosťou.

Druhé najväčšie kúpele v Česku, Mariánské Lázně, sa zasa postarajú o vaše problémy s dýchacími cestami, pohybovým ústrojenstvom či kožnými ochoreniami. No a ak túžite po Maďarsku, voľbou by mohli byť kúpele Egerszalok. Okrem ozdravných procedúr tu nájdete exkluzívny saunový i zábavný vodný svet, v ktorom si prídu na svoje malí i veľkí.

 

Víkendový relax za výborné ceny

Stačí si len vybrať svoj wellness pobyt alebo pobyt v kúpeľoch a nechať sa hýčkať rukami odborníkov. Ak sa stále bojíte toho, že si podobný oddych dovoliť nemôžete, mýlite sa. Vďaka portálu Cenynadne.sk a Cestovnej agentúre CND Travel si môžete dokonalý relax užiť za veľmi dobré ceny..